gksglinik 2021 strona4
 

ZAPRASZAMY DO ROZWIJANIA SWOICH UMIEJĘTNOŚCI W AKADEMII GLINIK GORLICE

Za nami kolejny rok wspólnych treningów z Akademia Piłkarską Glinik Gorlice.Przed nami nowe wyzwania, kolejne treningi oraz wspólne spotkania z piłką.

Dla tych, którzy jeszcze nie dołączyli do wychowanków drużyny biało-niebieskich i chcą wspólnie z rówieśnikami trenować w najstarszym i najbardziej doświadczonym klubie jakim jest GKS Glinik Gorlice serdecznie zapraszamy do zapisów.

Kontakt do koordynatora - 602 583 934 Grzegorz Uram

 

PGE_GKS-GLINIK-GORLICE_grafika_1.jpg

 

Akademia Glinik Gorlice - Twój partner w długofalowej podróży piłkarskiej!

Czy marzysz o rozwijaniu swoich umiejętności od najmłodszych lat aż po grę na poziomie seniorskim?

W Akademii Piłkarskiej GKS Glinik Gorlice mamy dla Ciebie kompletny proces szkoleniowy, który obejmuje każdy etap Twojego piłkarskiego rozwoju.

Zaczynamy od przedszkolaków, gdzie budujemy fundamenty piłkarskiej pasji. Nasz wykwalifikowany trener zapewnia wsparcie, stwarzając przyjazne i inspirujące środowisko dla najmłodszych adeptów piłki nożnej.

Nasz proces długofalowy prowadzi przez różnorodne grupy wiekowe, stopniowo rozwijając umiejętności techniczne, taktyczne i fizyczne. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zawodnika, masz pewność, że Twoje umiejętności będą stale doskonalone.

Naszym celem jest doprowadzenie Cię do poziomu seniorskiego, gdzie będziesz gotów stanąć przed nowymi wyzwaniami. Akademia Piłkarska Glinika to nie tylko klub, to piłkarska rodzina, która zapewni Ci wsparcie na każdym etapie Twojej kariery.

Dołącz do nas już dziś i rozpocznij niezapomnianą podróż w świecie piłki nożnej, która otworzy przed Tobą nieograniczone możliwości. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszym procesie długofalowym i dołączyć do naszej pasjonującej społeczności!

Szczegóły na oficjalnej stronie klubu www.gksglinik.pl

Zapraszamy do obejrzenia spotu reklamowego naszej Akademii Piłkarskiej Glinik Gorlice.

Spot reklamowy stworzony dla potrzeb Akademii Glinika Gorlice dzięki uprzejmości Pawłowi Duranowi

PD_LOGO.png