gksglinik 2021 strona4
 

PODZIĘKOWANIE I WYRAZY UZNANIA DLA SPONSORÓW KLUBU ZA SEZON 2023/2024

Za nami koniec sezonu 2023/24, sezonu bardzo trudnego i wyjątkowego ze względu na brak możliwości rozgrywania meczy na własnym stadionie. Wynik końcowy trzeba uczciwie przyznać jest daleki od oczekiwań i założeń ale na rzeczowe podsumowanie przyjdzie czas ze strony trenera, zawodników i zarządu w najbliższych tygodniach.

 

Rozgrywki u siebie na sztucznej nawierzchni, bez kibiców, plaga kartek i kontuzji, nieoczekiwana rezygnacja trenera Tomasza Wacka w trakcie rundy wiosennej czy wreszcie "wyjątkowo skrupulatne i nie zawsze zrozumiałe" podejście sędziów do naszej drużyny odcisnęło niebagatelny wpływ na końcowy wynik.

Ale zgodnie z zasadą że "tłumaczą się winni" nie zamierzamy zwalać całej winy na czynniki zewnętrzne, trzeba przyznać się do własnych błędów czy zaniechań i wyciągnąć jak najszybciej wnioski na przyszłość.

Dziś chcieliśmy przede wszystkim podziękować z całego serca w imieniu swoim jak i kibiców sponsorom i dobroczyńcom naszego Klubu. Nie bylibyśmy w tym miejscu gdyby nie ich otwarta postawa i zaufanie. Oddali nam mnóstwo energii, czasu i przede wszystkim środków finansowych abyśmy mogli spokojnie przejść przez ten sezon.

 

Największe słowa podziękowania dla Pana Władysława Nowaka i firmy Nowak-Mosty, że zdecydował się nas wesprzeć i kibicował nam cały sezon. Wynik miał być znacznie lepszy, stąd też musimy uczciwie przeprosić, że nie spełniliśmy sportowych oczekiwań.

 

Dzięki firmie Nowak-Mosty mogliśmy spokojnie funkcjonować i zapewnić na ten moment najsilniejszą kadrę Glinika w sezonie 2023/24.

 

Dziękujemy również firmom Empol i Multikop, które znacząco podniosły swój wkład finansowy w nasz Klub. Koszty transportu i całej logistyki przy tak rozległej powierzchniowo lidze seniorów i juniorów starszych (cała Małopolska), byłyby bez ich wsparcia nie do ogarnięcia.

 

Dziękujemy firmie Libropol za wsparcie logistyczne i właścicielowi marki Wysowianka za wsparcie "hydrologiczne".

 

Specjalne podziękowanie dla Centrum Diagnostyki Obrazowej Pachana-Szczerba za błyskawiczną i fachową opiekę medyczną nad naszymi zawodnikami.

 

Wreszcie ogromne podziękowania dla naszych lokalnych przedsiębiorców: MONTERM, SDP GUBAŁA, PGO KUŹNIA GLINIK, GÓR-STAL, PROFINS, JODŁOWSKI TRANSPORT, RG MAX, WROŃSKI MEBLE, TR UBEZPIECZENIA, IWO GROUP, ALL BUILDING SOLUTIONS, MARDREW, ARMENA, W&G SERWIS, ART-MAN za comiesięczne wsparcie finansowe.

 

Kierujemy specjalny ukłon do naszego partnera medialnego GORLICE24.PL za profesjonalne i bezcenne wsparcie w przestrzeni multimedialnej.

 

Na koniec podziękowania dla Miasta Gorlice i Burmistrza Rafała Kukli za zainteresowanie i wsparcie Klubu z gorącą prośbą o obiektywną ocenę naszych aktualnych potrzeb i odpowiednie zwiększenie dotacji miejskiej na ten JEDYNY MIEJSKI KLUB PIŁKARSKI.

 

Chcemy również gorąco prosić wszystkie wymienione podmioty o kredyt zaufania na przyszły sezon. Już od dziś trwają rozmowy z potencjalnymi nowymi zawodnikami i trenerami. Założony cel jest bardzo ambitny ale chcemy w nowym sezonie na nowo wyremontowanym sezonie sprawić jak najwięcej przyjemności kibicom i powalczyć o najwyższe wyniki.

 

Prosimy was - zostańcie z nami bo bez was futbol nad Ropą nie ma szans na przetrwanie na odpowiednio wysokim poziomie. Prosimy potencjalnych nowych sponsorów o dodatkowe wsparcie. Odwzajemnimy się naszym zaangażowaniem w tych niełatwych gospodarczo czasach i walką do końca na piłkarskich arenach Małopolski.

 

Biało-Niebieskie to nasze barwy królewskie a GLINIK GORLICE to oddani piłkarze i wierni kibice!

 

podziekowanie_2024_Medium.jpg