banner 2018

I LIGA JUNIOR STARSZY

PASEK_JUNIOR.jpg 

 



 


Trener : Szymon Cetnarowski

Kierownik: 


tel.do trenera 698 143 274

Terminarz rozgrywek ligi:

NOWY SACZ: I LIGA OKRĘGOWA A1

JUNIOR RUNDA I JESIEŃ 2018

 

 

KOLEJKA

GOSPODARZE

GOŚCIE

DZIEŃ

GODZINA

 

1

GKS GLINIK GORLICE

HART 

25.08.2018

9.30 

 1:0

2

GKS GLINIK GORLICE

POPRAD MUSZYNA

28.08.2018

17.30

 5:2

3

SKALNIK KAMIONKA

GKS GLINIK GORLICE

15.11.2018

13.30 

 4:0

4

GKS GLINIK GORLICE

WICHER MOGILNO

08.09.2018

 10.00

 6:1

5

KORZENNA 

GKS GLINIK GORLICE

 12.09.2018

17:00

  2:3 

6

GKS GLINIK GORLICE

SOKÓŁ

17.11.2018

11:00

 3:2 

7

ŚWINIARSKO 

GKS GLINIK GORLICE

22.09.2018

16:30 

 0:8

8

GKS GLINIK GORLICE HELENA 

29.09.2018

10:00 

 11:0

9

GRÓD PODEGRODZIE GKS GLINIK GORLICE

06.10.2018

10:00 

 5:0

10

GKS GLINIK GORLICE POPRAD RYTRO

13.10.2018

10.00 

 3:0 

11

GRYBOVIA GROBÓW GKS GLINIK GORLICE

20.10.2018

12:00 

              0:1

12

GKS GLINIK GORLICE PAUZA

27.10.2018

 

 

13

KOLEJARZ GKS GLINIK GORLICE

30.10.2018

13:00 

               2:1

 

 TABELA PO ZAWODACH 6 PAZDZIERNIKA 2018

 

1

Glinik Gorlice

7

18

6

0

1

34:9

2

Sokół Stary Sącz

7

17

5

2

0

26:7

3

Grybovia Grybów

8

16

5

1

2

24:13

4

Gród Podegrodzie

7

16

5

1

1

30:6

5

Poprad Muszyna

7

13

4

1

2

18:11

6

Korzenna Korzenna

5

12

4

0

1

18:10

7

Skalnik Kamionka Wielka

6

10

3

1

2

22:13

8

Hart Tęgoborze

7

9

3

0

4

20:17

9

Poprad Rytro

5

6

2

0

3

12:14

10

Kolejarz Stróże

7

6

2

0

5

15:22

11

Świniarsko

6

3

1

0

5

4:32

12

WICHER MOGILNO

7

0

0

0

7

4:28

13

Helena Nowy Sącz

7

0

0

0

7

1:46

  

JUNIOR RUNDA II WIOSNA 2019 

 

KOLEJKA

GOSPODARZE

GOŚCIE

DZIEŃ

GODZINA

14

HART

GLINIK GORLICE

15.05.2019

 16:00

 

15

POPRAD MUSZYNA

GLINIK GORLICE

06.04.2019  13:00 2:0

16

GLINIK GORLICE

SKALNIK KAMIONKA

14.04.2019

 11:00  

17

WICHER MOGILNO

GLINIK GORLICE

18.04.2019 (czw.)

 10:00  

18

GLINIK GORLICE

KORZENNA

23.04.2019 (wt.)

 10:00  

19

SOKÓŁ

GLINIK GORLICE

27.04.2019

 10:00  

20

GLINIK GORLICE

ŚWINIARSKO

04.05.2019  12:00  

21

HELENA GLINIK GORLICE 06.05.2019 (pon.)  18:00  

22

GLINIK GORLICE GRÓD PODEGRODZIE

 11.05.2019

 12:00  

23

POPRAD RYTRO GLINIK GORLICE

 18.05.2019

 10:00  

24

GLINIK GORLICE GRYBOVIA GRYBÓW

20.05.2019 (pon.) 

 18:30  

25

GKS GLINIK GORLICE PAUZA

25.05.2019 

 

26

GLINIK GORLICE KOLEJARZ

01.06.2019 

 10:00