banner 2018

PODZIĘKOWANIA ZARZĄDU KLUBU

Nowy rozdział piłkarski 2015/2016 zbliża się wielkimi krokami. Klub przygotowuje się już do nowej edycji rozgrywek.Chcąc ostatecznie zamknąć poprzedni sezon Zarząd GKS Glinik, na czele z jego Prezesem chcemy złożyć podziękowania wszystkim osobom, które miały wkład w sprawnym funkcjonowaniu klubu: 


- Trenerom, Piłkarzom i Najmłodszym Adeptom Klubu, za zaangażowanie, chęć podnoszenia umiejętności piłkarskich i godne reprezentowanie klubu w zawodach na różnym szczeblu rozgrywek;
- Kierownikom Drużyn, Pracownikom Administracji, Obsłudze Stadionowej, Wolontariuszom i innym nie wymienionym wyżej osobom, za czynny udział i pomoc w organizacji meczów oraz dbałość o porządek na nich;
- Rodzicom Dzieci należących do najmłodszych kategorii wiekowych klubu, za dobrą współpracę z klubem oraz bezpośrednie uczestnictwo tak w treningach, jak i turniejach własnych pociech.

podzikowania GKS


Na szczególne uznanie zasługują nasi sponsorzy, darczyńcy, ludzie, którym nie jest obojętny los klubu nas wszystkich. Gdyby nie było wsparcia z ich strony, jego bieżące działanie nie byłoby możliwe.

Przede wszystkim podziękowania należą się sponsorowi strategicznemu, urzędowi miasta Gorlice- składamy je na ręce Burmistrza Pana Rafała Kukli.
Chcemy także podkreślić, że nasz ostatni turniej dziecięcy na zakończenie sezonu mógł się odbyć dzięki hojności takich firm, jak:
- "WERONICA" JANUSZ PIETRUCHA,
- DELIKATESY CENTRUM BOGDAN DRAPAŁA,
- "ANGUS" S.J. ZAKŁAD MASARSKI,
- PAN JACEK KURZAWA,
- BZ WBK O/GORLICE.

Dziękujemy wszystkich którzy wspierają w różnej formie nasz Klub:

- SPONSORZY KLUBU,

- PARTNERZY KLUBU,

- PATRONI MEDIALNI.

Serdecznie Dziękujemy i prosimy o dalsze wsparcie Klubu z Gorlic!

 

Redagował: Tomasz Romaszko (Skarbnik Zarządu Klubu GKS Glinik Golrice)

 

1