banner 2018

Klub GKS „Glinik” Gorlice nawiązał współpracę z gabinetem dietetycznym „DIETIFIT”

                                                        LOGO

Z myślą o jak najlepszym przygotowaniu drużyny do rozgrywek przed rozpoczęciem przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2014/2015 r. podjęto współpracę z gabinetem dietetycznym „DIETIFIT” Pani mgr Eweliny Tabaczar - absolwentki Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Dietetyka, gastronomia i żywienie, rodowitej Gorliczanki obecnie mieszkającej w Rzeszowie. Więcej informacji o działalności gabinetu Dietifit można uzyskać na stronie internetowej www.dietifit.pl

Współpraca ta polega na badaniu nowoczesnym specjalistycznym urządzeniu pomiarowym parametrów fizycznych zawodników (m.in. skład % wody, tkanki mięśniowej i tłuszczowej w organizmie).    

           Ta nowoczesna metoda pozwoli trenerowi dobrać odpowiednie środki treningowe w poszczególnych fazach cyklu treningowego dla zawodników oraz zindywidualizować im w miarę potrzeb trening. Badania te będą przeprowadzane cyklicznie końcem stycznia, lutego oraz marca. Zarząd GKS „Glinik” Gorlice, trener oraz zawodnicy serdecznie dziękują Pani Ewelinie za podjęcie współpracy z Naszym Klubem.

 

 

dietifit gabinet dietetyczny