banner 2018

WITAMY NA STRONIE www.GKSGLINIK.pl

Już 20 sierpnia oficjalny start strony! Wspólnie tworzymy ją dla Klubu!

 

W dniu dzisiejszym ruszyła oficjalna strona Klubu GKS Glinik Gorlice. W tym miejscu chcielibyśmy powitać wszystkich Kibiców naszego Klubu z Gorlic, jednocześnie wyrazić nadzieję, że adres www.GKSGLINIK.pl zagości w Waszych przeglądarkach na dłużej.

Jak większość tego typu serwisów, także i nasz będzie się skupiał na informowaniu Kibiców o wynikach sportowych drużyny Seniorów jak i naszych Wychowanków. Na stronie jest również wiele innych przydatnych informacji o bogatej Historii Klubu, Składach Drużyn jak i o sposobie jego Sponsorowania. Jest kilka rzeczy które zostaną jeszcze wprowadzona min. Sklep Glinika, Media o Nas i niektóre które jeszcze są niedokończone (zakładka Wychowankowie) na które nie starczyło nam już czasu.

Jeśli mowa tu o czasie nie sposób wspomnieć że walczyliśmy o to aby strona wystartowała jak najszybciej, jednak ze względu na ograniczone środki finansowe a raczej ich brak musieliśmy robić większość na własną rękę. Gdyby nie pomoc firmy www.greenbox.pl strony Klubu nadal by nie było, dlatego ogromna podziękowanie za bezinteresowność kierujemy dla Pana Marcina Zygmunta.

Składamy również gorące podziękowania dla Zarządu Klubu za przychylność w tworzeniu czegoś nowego i wolną rękę w budowaniu samej strony.

Pozdrawiamy
redakcja strony www.GKSGLINIK.pl