tlo 2018 big3

ZWYCIESTWO Z TRZEBINIĄ, KTÓRE DAJE UTRZYMANIE W III LIDZE KOBIET

W ostatniej kolejce III ligi małopolskiej kobiet, piłkarki Glinika podejmowały przed własną publicznością zespół KKPN Galena Trzebinia.

Zajmująca ostatnią pozycję w tabeli drużyna gości nie sprostała w tym dniu piłkarką z Glinika. Wynik 10:0 obrazuje dużą skuteczność i pewne zwycięstwo podopiecznych trenera Brzeziańskiego i daje naszemu zespołowi utrzymanie w III lidze małopolskiej kobiet wschód.

GKS GLINIK GORLICE - KKPN GALENA TRZEBINIA

3 bramki  - Agata Maderak

3 bramiki - Wiktoria Kosiba

2 bramki - Roksana Dusza

1 bramka - Joanna Kubisz

1- bramka - Daria Witek

pan.jpg

Sędziował: Gabriel Antoszak KS Gorlice

Glinik: Daria Witek - Bogusława Barcz, Wioletta Partyka (41 Sylwia Dąbrowska), Danuta Bolech, Paulina Kmiotek (41 Patrycja Nowak) - Wiktoria Kosiba, Zuzanna Mikulska, Joanna Kubisz (41 Bernadeta Szpyrka), Katarzyna Klimek (41 Karolina Partyka) - Agata Maderak (71 Natalia Dusza), Roksana Dusza (30 Emilia Cetnarowska)
"Ostatni mecz sezonu rozgrywkowego 2015/2016 przyniósł licznie zgromadzonej publiczności wiele bramek. Emocji jednak nie było. Zdajemy sobie sprawę, że rozegraliśmy słabszy mecz mimo wszystko jednak zawodniczki wykazały się niezłą skutecznością. To kolejny mecz kiedy grać trzeba niemal w samo południe przy temperaturze ponad 30 stopni. Piłkarki Glinika zwyciężając zapewniły sobie trzecioligowy byt. Cieszymy się, że udało nam się osiągnąć zamierzony cel. - relacjonuje Łukasz Brzeziański .