BANNER gksglinik 2017c

4 BRAMKI AGATY MADERAK W ZWYCIESKIM MECZU PIŁKAREK GLINIKA

W 11 kolejce III Ligi Kobiet Małopolska Wschód, nasze zawodniczki podejmowały zespół Progres Kraków.

Po dwóch ostatnich meczach zakończonym remisem przyszedł czas na zwycięstwo na własnym stadionie. Piłkarki Glinika pokonały zespół z Krakowa 4-0 a wszystkie bramki strzeliła Agata Maderak.

IMG_5768_Medium.JPG

GKS GLINIK GORLICE - PROGRES KRAKÓW

1:0 Agata Maderak

2:0 Agata Maderak

3:0 Agata Maderak

4:0 Agata Maderak

Sędziował Mateusz : Foltyn KS Gorlice

Glinik: Paulina Skrypak (41 Daria Witek) - Bogusława Barcz, Danuta Bolech, Wioletta Partyka, Sylwia Dąbrowska - Wiktoria Kosiba, Joanna Kubisz, Kinga Smołkowicz (60 Patrycja Nowak), Zuzanna Mikulska (60 Bernadeta Szpyrka) - Agata Maderak (70 Natalia Dusza), Karolina Partyka (60 Katarzyna Klimek)

Mecz z AS Progres Kraków był bardzo istotnym w kontekście dalszej walki o utrzymanie w III lidze kobiet. Drużyna dziewcząt zagrała na miarę oczekiwań. Pierwsza odsłona była bardzo dobra w naszym wykonaniu. Składnie przeprowadzane akcje szczególnie prawym skrzydłem pozwoliły na stworzenie wielu wybornych sytuacji bramkowych. Cztery z nich wzorowo wykończyła Agata Maderak. Agata została bohaterką spotkania z Progresem ale na sukces dzielnie pracowała cała drużyna. Jeżeli chodzi o wyróżnienia to z całą pewnością zasługują na to Asia Kubisz i Kinga Smołkowicz, które wykonały tytaniczną pracę. Znakomity mecz rozegrała Wiktoria Kosiba szczególnie w pierwszej połowie.Na specjalne wyróżnienie zasłużyła również Wiola Partyka, która znakomicie asekurowała w obronie.
Wykonaliśmy bardzo ważny krok ale przed nami jeszcze ważne mecze. Teraz nie możemy pozwolić sobie na dekoncentrację. Powalczymy do końca. - relacjonuje Łukasz Brzeziański