BANNER gksglinik 2017c

REMIS PIŁKAREK W MECZU Z MIEJSCOWYM ŚWITEM W KRZESZOWICACH

Piłkarki Glinika Gorlice zremisowały z UKS Jedynką/Świt Krzeszowice 1-1. Jedyną bramkę dla Glinika zdobyła Bernadeta Szpyrka.

W dniu 29 kwietnia rozegrany został przełożony z dnia 24 kwietnia mecz III ligi kobiet małopolska.

JEDYNKA ŚWIT KRZESZOWICE - GKS GLINIK GORLICE

1:1

(0:1)

6' - Bernadeta Szpyrka

Glinik: Paulina Skrypak - Bogusława Barcz, Danuta Bolech, Patrycja Nowak - Wiktoria Kosiba, Joanna Kubisz, Katarzyna Klimek (40 Zuzanna Mikulska), Karolina Partyka, Bernadeta Szpyrka - Roksana Dusza, Agata Maderak.

W pechowych okolicznościach gorliczanki straciły bramkę na dwie minuty przed końcowym gwizdkiem arbitra. Już w 6 min. spotkania Bernadeta Szpyrka wyprowadziła Glinik na prowadzenie. Wydawało się, że mecz zakończy się planowym zwycięstwem.
Słowa uznania dla miejscowych zawodniczek, które bardzo ambitnie powalczyły. Drużyna Glinika Gorlice zagrała bardzo odmłodzonym składem, debiutancki występ zaliczyła Patrycja Nowak, która rozegrała bardzo poprawne zawody.
Szkoda punktów, mecz w piątek nie pozwolił nam na wystawienie optymalnego składu. Brakowało wiele kluczowych zawodniczek, zagraliśmy prawie "drugim garniturem". Nie zdecydowaliśmy się na przełożenie meczu ponieważ chcieliśmy zachować rytm meczowy. Odłożenie tego spotkania wiązałoby się z trzytygodniową przerwą, na którą trudno sobie pozwolić. Trudno, tak bywa...przed nami bardzo ważne mecze z Progresem Kraków i z Victorią Zalas.