BANNER gksglinik 2017c

REMIS PIŁKAREK GLINIKA W PIERWSZYM MECZU PRZED WŁASNA PUBLICZNOŚCIĄ

W dniu 17 kwietnia piłkarki GKS Glinik rozegrały pierwszy w tym sezonie mecz mistrzowski przed własna publicznością.Mecz z Piastem Skawina zakończyła się wynikiem remisowym.

GKS GLINIK GORLICE - PIAST SKAWINA

3:3- (2-0)

gole: Stachoń 10′ 46′ Smołkowicz 27′ – Zabagło 54′ Klima 65′ 75′

Mecz z Piastem Skawina był lekcją pokory. Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie co miało wpływ na taki rezultat.

Na pewno nasza drużyna nie była skuteczna, chociaż trzy zdobyte bramki to niezły dorobek. Sytuacji było jednak multum. Samych sytuacji sam na sam z bramkarką Skawiny nasze zawodniczki nie wykorzystały aż sześć a było jeszcze kilka wybornych ku temu aby rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść.
Zabrakło zapewne w naszych szeregach Wioli Partyki co było widoczne w poczynaniach defensywnych. W środku pola nie ma kto zastąpić Karoliny Hadas.
Cóż wyciągamy wnioski i do kolejnych spotkań przystąpimy mądrzejsze o tę lekcję.- relacjonuje Łukasz Brzeziański

SZCZEGÓŁY MECZU