BANNER gksglinik 2017c

SPARING PIŁKAREK GLINIKA Z DAP DĘBICA

Pierwszy sparing dziewcząt GKS Glinik Gorlice z DAP Dębica
Piłkarki Glinika 7 lutego 2016 r. rozegrały sparing w Dębicy z miejscową drużyną drugoligową Dziecięca Akademia Piłkarską

DAP Dębica - Glinik Gorlice 3-2 (1-0)

Bramki dla Glinika: 2 Agata Maderak - dla DAP Dębica: 2x Natalia Jurek i Gabriela Warias

Glinik wystąpił w składzie: Paulina Skrypak (41' Daria Witek) - Paulina Kmiotek, Sylwia Dąbrowska, Danuta Bolech, Sylwia Mastaj (41' Bernadeta Szpyrka) - Zuzanna Mikulska, Joanna Kubisz, Karolina Hadas, Wiktoria Kosiba, Agata Maderak - Roksana Dusza.

12654542_1676230509315179_3974337927746804326_n.jpg

Drużyna Glinika Gorlice rozegrała dobre zawody i powalczyła z drugoligowym DAP Dębica. Mecz rozegrano na Euroboisku
w Dębicy (pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią).
Silny, porywisty wiatr utrudniał grę obydwu drużynom. Mimo wszystko byliśmy świadkami ciekawego meczu. Dwie bramki dla naszego zespołu zdobyła Agata Maderak, która bardzo przytomnie zachowała się w zamieszaniu podbramkowym. Wcześniej jednak została dobrze obsłużona piłka przez Karolinę Hadas. Kilka znakomitych okazji miały również Roksana Dusza, Wktoria Kosiba i Karolina Hadas. Wyróżniającą się zawodniczką naszego zespołu była Joanna Kubisz. Asia miała wysoki procent skuteczności gry 1x1 oraz była niezwykle skuteczna w poczynaniach defensywnych.
Mecz z drugoligowcem po raz kolejny uświadomił nas w przekonaniu, że drużyna dziewcząt GKS Glinik Gorlice powinna z powodzeniem powalczyć na wiosnę o trzecioligowe punkty. Wcześniej oba zespoły DAP Dębica i Glinika Gorlice spotkały się w turnieju im. A.Barwińskiego w Tarnowie gdzie padł bezbramkowy remis. Jednak tamten mecz rozegrany był w hali "Jaskółka".