banner 2018

BRAK PUNKTÓW I SKUTECZNOŚCI REZERW GLINIKA Z OGNIEM SĘKOWA

W dniu 18 sierpnia rezerwy Glinika rozegrały drugi mecz w Klasie A.Tym razem przeciwnikiem był zespół Ogień Sękowa. Od początku mecz toczył się pod dyktando gospodarzy, którzy więcej byli w posiadaniu piłki i częściej gościli pod bramka gości. Strzały z dystansu oddawane przez Kamila Kopka czy Ignacego Gomulaka były obronione lub minimalnie mijały bramkę strzeżoną przez Michała Kawę. Dwukrotnie piłka trafiała w poprzeczkę i słupek po strzałach Piotra Stępkowicza. Niestety chwila nieuwagi defensywy i Glinik w 25 minucie traci bramkę. Precyzyjnym strzałem z 16 metrów popisuje się Paweł Padoł. Piłka po słupku trafia do bramki. Dobrze grający w tym spotkaniu bramkarz Glinika przy tym strzale był bez szans. Była to jedyna bramka tego spotkania. Pomimo lepszej postawy naszej drużyny to zespół z Sękowej inkasuje komplet punktów.

Czytaj więcej...

GRAD BRAMEK I REMIS W MECZU GLINIKA GORLICE II Z KS ROPA

Swoje rozgrywki w dniu 12 sierpnia rozpoczęły rezerwy Glinika Gorlice II. Nasz zespół, który już kilka kolejek przed zakończeniem sezonu wywalczył awans do A klasy w pierwszym meczu na własnym stadionie podejmował zespół KS Ropa. Przybyli kibice i sympatycy naszej drużyny mogli zobaczyć bardzo emocjonujące spotkanie a wynik 5:5 mówi sam za siebie. 

Czytaj więcej...

TRWA DOBRA PASSA II DRUŻYNY GLINIKA GORLICE

Co prawda runda rewanżowa gorlickiej B klasy rozpoczęła się w dniu 7 kwietnia to do tej pory II drużyna Glinika Gorlice rozegrała już 4 spotkania w których zdobyła 9 punktów. Stosunek bramek po 4 kolejkach to 28 bramek strzelonych i 8 straconych. Obecnie po rozegraniu 14 spotkań nasz zespół od początku rozgrywek zajmuje pozycję lidera. Przewaga nad drużyną Olimpijczyka Racławice wynosi 13 punktów i pozwala optymistycznie myśleć o awansie do A klasy.

Czytaj więcej...