gksglinik 2021 strona4
 

DWIE BRAMKI DAMIANA ŚLIWY DAJĄ ZWYCIĘSTWO Z DALINEM MYŚLENICE

Trzynasta kolejka szczęśliwa dla Glinika, który na własnym stadionie pokonał Dalin Myślenice 2:0. Strzelcem obu bramek został napastnik GKS-u Damian Śliwa.

GKS GLINIK GORLICE - KS DALIN MYŚLENICE

2:0

(1:0)

25' - Damian Śliwa

63' - Damian Śliwa

 


Sędziowie: Rafał Gnutek, Michał Merecik, Szymon Stefanik

Widzów: 350

 GKSGlinik mini

DALIN MYSLENICE 20X2051' M. Dara

- SPRAWOZDANIE SĘDZIEGO -


Dalin Myślenice, to drużyna, która w tym sezonie prezentuje bardzo dobrą grę. Tydzień temu niewiele zabrakło, aby drużyna z Myślenic pokonała lidera tabeli, czyli rezerwy Wisły Kraków - ostatecznie jednak w ostatnich minutach to krakowianie przypieczętowali zwycięstwo. Sobotnie spotkanie w Gorlicach zapowiadało się więc bardzo ciekawie.

 

Panoramagksmyslenice2023.jpg

 

Gra od samego początku była stosunkowo wyrównana, raz mieliśmy akcję pod bramką gospodarzy, by za chwilę było gorąco pod bramką gości. Jednak to podopieczni Tomasza Wacka pierwsi stworzyli realne zagrożenie dla przeciwnika - jednak mimo iż piłka znalazła się w siatce sędzia odgwizdał spalonego.

 

GKS GLINIK GORLICE

GKSGlinik normal

Bartłomiej Czochór, Tomas Rząca, Łukasz Krzysztoń, Krzysztof Dąbrowski, Dawid Drąg, Damian Śliwa, Piotr Gogola, Jakub Koźma, Mateusz Kolbusz, Mateusz Świechowski, Jakub Janik

Rezerwa:

Dawid Kubik, Piotr Martuszewski, Sebastian Buś, Tomasz Mituś, Kamil Gryboś, Kacper PiotrowskKS DALIN MYŚLENICE


KS DALIN MYŚLENICE

DALIN MYSLENICE 45X45

Arkadiusz Krzyżanowski, Kamil Ładyga, Łukasz Kowalski, Michał Przetocki, Kacper Kęska, Mark Ponomarenko, Filip Szifer, Michał Cienkosz, Kamil Sobala, Michał Supel, Jakub Jędrzejowski

Rezerwa:

Miłosz Żmudzki, Daniel Chochliński, Maksymilian Rachfał, Mateusz Dara, Kacper Ciuruś, Jakub Grzesik, Bartłomiej Ostafin, Bartosz Czarnecki, Kacper Gunia

 

Damian Śliwa strzelcem wszystkich goli.

Spalony i w efekcie nieuznany gol nie wybił jednak gospodarzy z rytmu gry i w 24 minucie drużyna GKS-u miała pierwszy gol na swoim koncie. Damian Śliwa wykorzystał dobre podanie i w sam na sam pokonał bramkarza z Myślenic dając prowadzenie Glinikowi. Rywale nie odpuszczali i mieliśmy groźne sytuacje, interweniować musiał również Bartłomiej Czochór stojący dziś na bramce. Ostatecznie jednak więcej goli w pierwszej połowie spotkania nie uświadczyliśmy.

 

Gol w pierwszej połowie, to dlaczego nie powtórzyć tego również w drugiej? Tak właśnie zrobił Damian Śliwa wychodząc kolejny raz na czystą pozycję.

 

W końcu się udało. Dużo meczy nie strzelałem bramek, ale w końcu dzisiaj przyszedł taki dzień, że padły dwie bramki. Dwie sytuacje, dwie wykorzystane i nic tylko się cieszyć - - skomentował autor dwóch goli dla Glinika, Damian Śliwa.

Obrońcy dali, można powiedzieć dwa takie prezenty. Stali daleko od siebie, a od nas Mati, a w pierwszej połowie Jankes wykorzystali idealnie lukę, dali mi prostopadłą, a ja wykorzystałem swój najlepszy atut czyli szybkość, tylko wykończyć takie sytuacje

Zdobywając dziś trzy punkty Glinik wyprzedził między innymi Bruk-Bet Termalikę II Nieciecza, która z kolei zremisowała z Wisłą II. Aktualnie gorlicka drużyna plasuje się na 11. miejscu z 16 punktami na koncie, mając po tyle samo  remisów, zwycięstw i porażek (po 4).

źródło - www.gorlice24.pl

ZDJĘCIA Z MECZU - patron medialny Gorlice24

https://gorlice24.pl/pl/15_fotorelacje/96_sport/2545_iv-liga-glinik-gorlice-vs-dalin-myslenice-0710.html

FOTO_GKS_DALIN.jpg