banner 2018

AKADEMIA GLINIK GORLICE OBJĘTA UMOWĄ WSPÓŁPRACY - PRO -TURNIEJE

Na II Konferencji Only Futbol, która będzie mieć miejsce w Nowy Sączu w dniu 24 lutego, zostanie podpisana współpraca pomiędzy Właścicielem firmy Pro-Turnieje Piotrem TurbaŃskim, a Właścicielem firmy Only Futbol Stanisławem Szpyrką.

Obie firmy podpiszą porozumienie, mające na celu promocję i wsparcie sportowe firm, a także wspólnie w najbliższym czasie zaprezentują nowy projekt.

Akademię współpracujące z projektem Only Futbol, Akademia Kolejarz oraz Glinik Gorlice, również będą objęte umową współpracy.


PROTURNIEJE_ZDJECIE.jpg


Jest międzynarodową agencją piłkarską specjalizującą się w organizacji wyjazdów polskich klubów na młodzieżowe turnieje zagraniczne. Pomagają też w promocji wszelkich turniejów organizowanych w Polsce. Współpracują z największymi agencjami piłkarskimi w Europie, umożliwiając przedstawicielom polskich klubów kontakt z organizatorami największych i najbardziej prestiżowych zawodów. 
Pomagają podnieść rangę turniejów organizowanych w Polsce poprzez zaproszenie do udziału w nich uznanych klubów z różnych części Europy.

 

O najwyższej jakości naszych usług świadczy bardzo duże grono zespołów, które im zaufały.

więcej informacji: 

 


http://www.pro-turnieje.pl

 


https://www.facebook.com/pro.turnieje/