DANIEL DAWIEC NIE JEST JUŻ TRENEREM PIŁKARZY GLINIKA

Daniel Dawiec, który objął prace szkoleniowca pierwszej drużyny Glinika Gorlice w połowie lipca 2017 roku nie pozostanie na stanowisku trenera w kolejnej rundzie z naszym zespołem.

Glinik pod okiem Daniela Dawca rozegrał 15 meczy w rundzie jesiennej i ostatecznie z dorobkiem 25 punktów zakończył rundę na 4 miejscu - w tym 8 meczy zakończyło się zwycięstwem, 6 meczy porażką i jeden mecz zakończył się remisem.

IMG_5953.JPG

W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować za choć krótką ale jak że intensywną pracę na rzecz GKS Glinik Gorlice. Jego pracy na stanowisku trenera była pełna zaangażowania i profesjonalizmu w podejściu do każdego spotkania. Należy dodać przy tym bardzo dobrą współpracę z zawodnikami jak i z Klubem. Dobra pozycja ligowa w tabeli po rundzie jesiennej to w dużej mierze zasługa odchodzącego ze stanowiska trenera. Życząc sukcesów w dalszej karierze trenerskiej, chcemy nadmienić że jest Pan zawsze mile widziany w naszym Klubie.

W imieniu Zarządu, kibiców i zawodników Gorlickiego Klubu Sportowego Glinik dziękujemy za pozytywny rozwój indywidualny zawodników oraz całego zespołu.