banner 2018

POMIMO PROWADZENIA - PIŁKARZE GLINIKA Z DRWINI WRACAJĄ BEZ PUNKTU

W ramach 10 kolejki IV ligi Małopolskiej wschód nasi piłkarze w niedzielne popołudnie udali się do Drwini, aby tam rozegrać spotkanie miejscowym GKS. Nasz zespół przed spotkaniem zajmował wysokie 2 miejsce w tabeli z 16 punktami,natomiast zespół z Drwini z dorobkiem 10 punktów plasował się na 12 pozycji.Jednak miejsce w tabeli nie gwarantuje jeszcze punktów - tak też się stało w tym spotkaniu.  

 

 

GKS DRWINIA - GKS GLINIK GORLICE

2:1

(0:1)

 

37'- Konrad Grela

53'- Roman Stepankov

83' - Dominik Pieprzyca

Żółte kartki:

 

67' Bajda Michał
72' Pieprzyca Dominik
75' Stepankov Roman
 
56 'Grela Konrad
60' Baran Krystian
 

Trener Glinika w tym spotkaniu miał do dyspozycji 18 zawodników wraz z szeroką ławką rezerwowych. Ostatni wygrany mecz na własnym boisku z zespołem z Barcic dodatkowo mobilizował nasz zespół, aby powalczyć o kolejne punkty do dorobku tabeli. 

Mecz w pierwszej połowie dobrze ułożył się dla naszego zespołu. Wracający do składu po absencji spowodowanej żółtymi kartkami Konrad Grela w 37 minucie strzela bramkę dla Glinika. 

Pierwsza połowa kończy się rezultatem 0:1 dla naszego zespołu i nic nie wskazywało na to, że będzie to jedyna bramka dla Glinika w tym spotkaniu.

W drugiej połowie zespół Drwini doprowadza do remisu. W 53 minucie zawodnik oznaczony numerem 6 - Roman Stepankov pokonuje Przemka Harwata.

Pomimo, że Glinik optycznie był lepszym zespołem i za wszelką cenę szukał zwycięskiej bramki to końcówka spotkania lepiej ułożyła się dla gospodarzy. 

W 83 minucie Dominik Pieprzyca strzela drugą bramkę dla Drwini. Mecz kończy się zwycięstwem miejscowych 2:1. 

 

 

 

 

Szersza relacja z meczu niebawem .....

 


GKS GLINIK GORLICE

 GKSGlinik mini

Harwat Przemysław,Żmigrodzki Mateusz, Drąg Dawid, Szary Marcin, Marynowski Piotr, Gogola Piotr, Mykhailyshyn Roman, Baran Krystian, Gadzina Rafał,Serafin Arkadiusz, Grela Konrad
 
REZERWA:
Janik Bartłomiej, Jabłczyk Mateusz,Kukla Kacper, Skrzypniak Patryk,Lichwała Michał, Walczyk Artur, Laskoś Wojciech
 

GKS DRWINIA 
 
 DRWINIA mini
Cieśla Mateusz, Kura Patryk, Stós Krzysztof, Pieprzyca Dominik, Tomala Wojciech, Barwiołek Karol, Kaczmarczyk Mateusz, Krokosz Mateusz, Stawiarski Kamil, Berliński Jakub, Stepankov Roman
 
REZERWA:
Bajda Michał, Cygan Tomasz, Fasuga Łukasz, Pacura Wojciech