banner 2018

PIŁKARZE GLINIKA WYGRYWAJĄ Z BENIAMINKIEM - PIĄTY MECZ BEZ PORAŻKI

Piłkarze Glinika w ramach 6 kolejki IV ligi małopolskiej podejmowali na Sienkiewicza beniaminka Olimpię Pisarzowa. Zespół z Pisarzowej, który przed spotkaniem był liderem tabeli nie był łatwym przeciwnikiem dla nas i nie bez powodu plasował się na szczycie tabeli. Mecz była bardzo wyrównany ale to drużyna Glinika strzeliła o jedna bramkę więcej i zgarnęła kolejne cenne 3 punkty na własnym stadionie. 

 

Mecz rozgrywany w niedzielne popołudnie zgromadził liczna ilość kibiców i sympatyków naszego zespołu. Ostatnie zwycięskie mecze podopiecznych Daniela Dawca zapewne przyczyniły się do takiej frekwencji na stadionie. Piłkarze po ostatnich meczach niewątpliwie byli mocno podbudowani swoimi dobrymi osiągnięciami i tym samym chcieli pójść za ciosem i zgarnąć kolejny komplet punktów. 

 

Panorama1pisarzowa.JPG

 

Zespół Olimpii Pisarzowa, który jest beniaminkiem IV ligi małopolskiej postawił wysoko poprzeczkę naszym zawodnikom. Mecz rozpoczął się znakomicie dla Glinika, gdzie już w 1 minucie spotkania Konrad Grela strzałem pod poprzeczkę zdobywa pierwszego gola tego meczu. Wydawać by się mogło, że tak szybko strzelona bramka przyniesie w najbliższym czasie kolejne bramki dla naszego zespołu. Tak się jednak nie stało. W 19 minucie Damian Kubicki strzela bramkę na 1:1. Mimo asekuracji naszych obrońców udaje się przedostać w pole karne i strzałem z pola karnego trafia do siatki.

Długo nie przyszło cieszyć się drużynie gości. W odległości około 28 metrów od bramki sędzia dyktuje rzut wolny. Do piłki podchodzi Arek Serafin i przepięknym strzałem pokonuje bramkarza Olimpii. Piłka odbija się jeszcze od słupka i wpada do bramki.

Glinik wychodzi na prowadzenie. Z rezultatem 2:1 kończy się pierwsza połowa. W drugiej części spotkania kibice nie zobaczyli już więcej bramek. Obie drużyny miały kilka dogodnych akcji, które mogły  zakończyć się zmianą rezultatu. 

Kolejne zwycięstwo Glinika Gorlice bardzo satysfakcjonuje naszych sympatyków i jak widać nasz zespół nie boi się nikogo. Przekłada się to bardzo pozytywnie na atmosferę w drużynie i motywuje przed kolejnymi meczami. Po tym spotkaniu nasz zespół plasuje się na 2 miejscu w tabeli z dorobkiem 13 punktów i równa się ilością oczek z zespołem z Limanowej.

 


GKS GLINIK - OLIMPIA PISARZOWA

 

2:1

(2:1)

1' - Konrad Grela

19' - Damian Kubicki

21' -Arkadiusz Serafin

 

Widzów : 400

Sędziował:

żółte kartki: 

Patryk Skrzypniak, Krystian Baran (GLINIK)

Tomasz Rząca, Mariusz Dudek, Mateusz Hutek ( OLIMPIA)

 

 


GKS GLINIK GORLICE

 GKSGlinik mini

HARWAT PRZEMYSŁAW, SZARY MARCIN, ŻMIGRODZKI MATEUSZ, RAPAŁA PRZEMYSŁAW, KUKLA KACPER (56' R.Gadzina), SKRZYPNIAK PATRYK (88 W.Laskoś), BARAN KRYSTIAN, GOGOLA PIOTR (90' I.Gomulak), GRELA KONRAD (87' M.Jabłczyk), SERAFIN ARKADIUSZ

REZERWA:

JANIK BARTŁOMIEJ, FIGURA SEBASTIAN, GADZINA RAFAŁ, GOMULAK IGNACY, JABŁCZYK MATEUSZ, LASKOŚ WOJCIECH,  LICHWAŁA MICHAŁ

 


OLIMPIA PISARZOWA

olimpiapisarzowa normal

KORDECZKA KRZYSZTOF, SKRZYPIEC SZYMON, GÓRSKI ROBERT, POCIECHA DANIEL, RZĄCA TOMASZ, KORALIK KRYSTIAN (46' J.Duda), DUDEK MARIUSZ (87' T.Owsianka), HUTEK MATEUSZ (70' B. Mituś), WEBER WIKTOR, MICHALIK SEWERYN, KUBICKI DAMIAN

REZERWA

TOMASIK PIOTR, DUDA JAKUB, OWSIANKA TOMASZ, SMOLEŃ MAREK, MITUŚ BARTŁOMIEJ, LIZAK MARIUSZ


SKRÓT MECZU - DZIEKI UPRZEJMOŚCI PORTALU "GORLICKIE KLIMATY"

 

 

 


galeria z meczu (70 zdjęć)