banner 2018

WRACA IV LIGA - GLINIK GORLICE W PEŁNYM SKŁADZIE

W ten weekend rusza pierwsza kolejka IV ligi małopolskiej wchód, gdzie w dniu 13 sierpnia nasi zawodnicy rozegrają mecz wyjazdowy z Lubaniem Maniowy. 

 

Przygotowania do nowego sezonu dobiegły końca. Nasi piłkarze pod okiem nowego trenera w trakcie przerwy letniej rozegrali trzy sparingi z pozytywnym skutkiem, w których mecze kończyły się zwycięstwem bądź remisem - (stosunek bramek 13:5). Rozegrano także dwa mecze w ramach Pucharu Polski na szczeblu PPN Gorlice, gdzie nasi piłkarze odnieśli wysokie zwycięstwa z niżej notowanymi zespołami z LKS Voyager Łużna 2:6 oraz Olimpijczyk Racławice 0:8.

Teraz czas na ligowe punkty. Po raz pierwszy w meczu o punkty pod wodzą nowego szkoleniowca zaprezentują się piłkarze Glinika Gorlice w meczu wyjazdowym z Lubaniem Maniowy. Piłkarze Glinika w tym sezonie będą chcieć zaprezentować się z jak najlepszej strony. Poprzedni sezon Glinik zakończył na 12 miejscu gdzie musiał niemal do samego końca bić się o utrzymanie. Dlatego w obecnym sezonie założeniem klubu jest walka o zdecydowanie lepszy wynik. Aby osiągnąć zamierzone cele drużynę Glinika przed zbliżającym się sezonem 2017/2018 zasilili nowi zawodnicy, którzy będą reprezentować barwy biało niebieskie. 

Skład w minionym tygodniu został dopięty i do ostatnich chwil trwały rozmowy z klubami, aby pozyskać nowych zawodników. Obecnie zespół Glinika Gorlice składa się z graczy, którzy reprezentowali klub w minionym sezonie. Kilku zawodników powróciło z wypożyczenia a także powrócili zawodnicy, którzy w latach ubiegłych swoją karierę rozpoczynali w naszym klubie. 

Skład drużyny Glinika Gorlice na rundę 2017/2018 przedstawiamy poniżej:


 

 

 druzyna2017.jpg

 

Trener: Daniel Dawiec
Kierownik: Andrzej Cetnarowski

 

Bramkarze :

Janik Bartłomiej 
Harwat Przemysław 
Koszyk Wojciech 

 

Obrońcy :
Gomulak Ignacy (LKS Łużna)
Lichwała Michał (SMS Resovia Rzeszów)
Rąpała Przemysław 
Marynowski Piotr(LKS Łużna)
Żmigrodzki Mateusz (LKS Kobylanka)
Drąg Dawid
Szary Marcin
Laskoś Wojciech 

 

Pomocnicy :
Walczyk Artur (LKS Skołyszyn)
Figura Sebastian (LKS Skołyszyn)
Śliwa Adam (LKS Łużna)
Baran Krystian 
Stępkowicz Piotr
Kukla Kacper
Jabłczyk Mateusz
Gogola Piotr (SMS Resovia Rzeszów)
Skrzypniak Patryk (SMS Wisła Kraków)

 

Napastnicy
Serafin Arkadiusz 
Grela Konrad
Gadzina Rafał 
Dziedzic Jakub


Witamy nowych zawodników oraz tych którzy powrócili w nasze szeregi. Całemu zespołowy życzymy sukcesów na boiskach małopolski i osiągnięcia założonego celu.

Fabian Grądalski, Tomasz Rząca, Piotr Kawa, Dawid Serafin, Mateusz Stępień, Dominik Martuszewski, Damian Majcher, Dominik Retel, Wojciech Chorobik, Szymon Sarnecki to zawodnicy którzy opuścili nasz Klub. Każdemu z osobna dziękujemy za współprace i walkę na boiskach w barwach biało-niebieskich.