PIŁKARZE GLINIKA WYGRYWAJĄ Z LKS ŁUŻNA W PUCHARZE POLSKI

W dniu 30 lipca pilkarze Glinika Gorlice rozegrali mecz w ramach III rundy Pucharu Polski na szczeblu PPN. Podopieczni Daniela Dawca pewnie pokonali zespół LKS Voyager Łużna 2:6.

1 gol Serafin

Mecz pucharowy był kolejną okazją do sprawdzenia przygotowań naszych zawodników przed zbliżającym się sezonem rozgrywkowym IV ligi. Mecz od pierwszych minut układał się pod dyktando naszego zespołu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:4 dla Glinika Gorlice. W kolejnych 45 minutach również padło 4 gole - do siatki trafili po 2 bramki goście i gospodarze.

Dla Glinika bramki zdobyli: M. Żmigrodzki, K. Grela. R. Gadzina 2 bramki oraz M. Jabłczyk i A. Serafin.

SKŁAD GKS GLINIK

GKSGlinik mini

P. HARWAT, M. ŻMIGRODZKI (60' I.GOMULAK), D. DRĄG, M. SZARY, P. RĄPAŁA (46' WAŃCZYK), P.MARYNOWSKI,

K. BARAN, M. JABŁCZYK ( 65' KUKLA), K. GRELA, R. GADZINA (75 K.CZECHOWICZ) A.SERAFIN

Kolejnym rywalem naszego zespołu w IV rzucie Pucharu Polski będzie zespół LKS Racławice.

Mecz rozegrany będzie w dniu 06.08.2017 r.

Godzina spotkania będzie ustalona w późniejszym terminie o czym poinformujemy na naszej stronie.