CENNE 3 PUNKTY DLA GLINIKA W MECZU Z TUCHOVIĄ

W 29 kolejce IV ligi Małopolskiej wschód piłkarze Glinika podejmowali zespół z Tuchowa. Zwycięstwem 2:0 Glinik dopisał sobie kolejne 3 punkty do dorobku w ligowej tabeli a także zapewnił sobie utrzymanie w IV lidze.

tuch.jpg

GKS GLINIK GORLICE - TUCHOVIA TUCHÓW

19 ' Daniel Ogrodnik

53' Mateusz Jabłczyk

GKSGlinik mini

GKS Glinik Gorlice wystąpił w składzie:

Harwat Przemysław, Drąg Dawid, Szary Marcin, Laskoś Wojciech , Ogrodnik Daniel , Rząca Tomasz, Stępkowicz Piotr, Jabłczyk Mateusz (75' Gomulak Ignacy), Baran Krystian, Dziedzic Jakub (70' Rąpała Przemysław), Majcher Damian (77' Martuszewski Dominik).

Rezerwa

Bartłomiej Janik, Robert Cionek

Tuchovia m

TUCHOVIA TUCHÓW wystapila w składzie:

Bartłomiej Banek, Krystian Baran, Piotr Bobak, Konrad Makowski, Mateusz Niewola, Patryk Odroniec (57' Sławomir Stec),
Filip Płachno (59' Maciej Szot),Daniel Rąpała ( 69' Stanisław Mikos), Krzysztof Różycki, Konrad Stańczyk, Damian Świątek,

Rezerwa:

Łukasz Chwistek, Bartłomiej Czapla

Zespól z Tuchowa który posiada jeszcze cień szansy na utrzymanie w lidze nie był w stanie przeciw wstawić  się dobrze grającym gospodarzą  Od początku uwidoczniła się przewaga gospodarzy.

gool icoW 19 min po faulu na Tomaszu Rzący Dawid Ogrodnik zdobywa bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego dającą prowadzenie drużynie z Gorlic.

W 40 min Jakub Dziedzic strzela z 14 metrów obok bramki Tuchowi.

Po przerwie napór gospodarzy na bramkę Tuchowi trwa nadal w 53 min dogranie Krystiana Barana do wychodzącego na pozycję Mateusza Jabłczyka  którego strzał z a linii pola karnego przechodzi tuż przy słupku.

gool icoW 56 min Mateusz Jabłczyk strzałem z dwóch metrów wykańcza akcję zespołu z prawej strony boiska  uzyskując drugiego gola.

W końcówce spotkania gospodarze jeszcze trzykrotnie mogli podwyższyć wynik jednak dwukrotnie Jakub Dziedzic oraz Krystian Baran nie wykorzystali dogodnych sytuacji uderzając piłkę obok bramki gości.

relacja dzieki uprzejmości RTV Gorlice