REMIS GLINIKA W MECZU WYJAZDOWYM Z ZESPOŁEM GKS DRWINIA

W czwartej kolejce rundy wiosennej w dniu 17 kwietnia, drużyna Glinika zmierzyła się na wyjeździe z zespołem GKS Drwinia, uchodząc za faworyta w tym spotkaniu.

GKS DRWINA - GKS GLINIK GORLICE

10'  Mateusz Jabłczyk

37' Tomasz Rachwalski

GKS Drwinia

DRWINIA mini

Przybyś Piotr, Cygan Tomasz, Kular Kamil, Tomala Wojciech, Jurek Wojciech, Kaczmarczyk Mateusz, Rachwalski Tomasz, Rynduch Kamil, Stawiarski Kamil, Kołodziej Paweł, Nwachukwu Ifeanyi

rezerwowi

Piątek Janusz, Kudelski Bartłomiej, Kaźmirek Tomasz, Mikler Grzegorz,Gawlik Kamil

Glinik Gorlice

GKSGlinik mini

Harwat Przemysław, Drąg Dawid, Rząca Tomasz, Ogrodnik Daniel, Baran Krystian, Serafin Dawid, Majcher Damian, Jabłczyk Mateusz, Szary Marcin, Dziedzic Jakub, Wilczkiewicz Damian,

rezerwowi

Gomulak Ignacy, Czechowicz Konrad, Rąpała Przemysław, Stępień Mateusz

- SZCZEGÓŁY MECZU -

Panorama3.jpg

Już w 10 min goście wyszli na prowadzenie , dokładne dośrodkowanie z rzutu wolnego Damiana Majchera trafia do znajdującego się na 14 metrze Mateusza Jabłczyka który strzałem pod poprzeczkę tuz przy słupku nie daje szans na skuteczną obronę golkiperowi z Drwini.

Po uzyskaniu prowadzenia Glinik kontrolował grę, gospodarze nie mogli poradzić sobie z dobrze grającą defensywą gości.

W 36 min po jedynym błędzie w obronie gospodarze doprowadzają do wyrównania. Piłkę w pole karne wrzuca Kołodziej  , Rachwalski uprzedza wychodzącego z bramki Przemysława Harwata i głową kieruje piłkę do jego bramki.

Po przerwie więcej inicjatywy posiadali piłkarze Drwini dążąc za wszelką cenę do zdobycia zwycięskiej bramki. Najlepszą sytuację miał Kołodziej który wyszedł sam na sam z bramkarzem Glinika  jednak bramkarz  skracając kąt nie pozwolił  mu na oddanie skutecznego strzału wybijając piłkę na rzut różny.

Remis jest wynikiem sprawiedliwym, gospodarze zdobyli swój pierwszy punkt wiosną natomiast nasz zespól po 3 kolejnych zwycięstwach przywiózł jeden punkt z trudnego terenu.

Wiadomo ze każdy zespól walczy o zwycięstwo na swoim boisku, chwała naszym chłopakom ze nie oddali kompletu punktów gospodarzą skomentował spotkanie kierownik drużyny Andrzej Cetnarowski

galeria z meczu (170 zdj.)