KOLEJNE ZWYCIESTWO GLINIKA I GRAD BRAMEK W DRUGIEJ POŁOWIE MECZU

W 18 kolejce Glinik podejmował czołowy zespól tabeli Skalnik Kamionka Wielka.

GKS GLINIK GORLICE - SKALNIK KAMIONKA WIELKA

53' - Mateusz Jabłczyk

56' - Mateusz Jabłczyk

68' - Mateusz Dyląg

83' - Jakub Dziedzic

86' - Mateusz Nowak

GKS Glinik Gorlice wystąpił w składzie:

Harwat Przemysław, Ogrodnik Daniel, Drąg Dawid, Szary Marcin, Rząca Tomasz, Laskoś Wojciech, Dziedzic Jakub, Serafin Dawid (66' Czechowicz Konrad), Jabłczyk Mateusz (82' Stępień Mateusz), Wilczkiewicz Damian, Majcher Damian (90' Przemyslaw Rąpała).

Skalinik Kamionka W.: Sebastian Kantor – Marek Chochla, Jakub Kulpa, Mateusz Dyląg, Grzegorz Hasior, Tomasz Kołbon, Piotr Nowak, Jakub Szczurek (65’Kacper Wójtowicz), Adam Bajdel, Jan Zieliński, Waldemar Nowak.

Żółte kartki:

Glinik: Dawid Drąg

Skalnik: Mateusz Dyląg

Sędzia: Tomasz Pilarski (Tarnów)

PanoramaSKALNIK.jpg

Od początku mecz był wyrównany i żaden z zespołów nie stworzył sobie sytuacji bramkowych w pierwszej połowie co było zasługą dobrze grających linii defensywnych drużyn.

Po przerwie było już o wiele ciekawiej najpierw w 48 min goście byli bliscy uzyskania prowadzenie jednak dwukrotnie bramkarz Glinika popisał się udanymi interwencjami. Najpierw obronił strzał z 18 m wybijając piłkę na rzut różny, a następnie  po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał z 8 metrów głową napastnika Skalnika  sparował na poprzeczkę.

W 53 i 55 min Glinik zdobył dwie bramki autorstwa Mateusza Jabłczyka , najpierw  po dośrodkowaniu Majchera z prawej strony uprzedził bramkarza Sebastiana Kantora i  z 6 metrów skierował piłkę do jego bramki a następnie dośrodkowanie Jakuba Dziedzica dobił z dwóch metrów W 68 min Goście uzyskali kontaktowego gola dośrodkowanie w pole karne trafia na głowę Mateusza Dyląga który z 12 metrów trafia do siatki.

W 83 min Glinik podwyższa wynik za sprawą Jakuba Dziedzica który po dokładnym podaniu od Konrada Czechowicza strzałem w długi róg pokonuje bramkarza Kantora .

W samej końcówce Nowak zmniejszył rozmiary porażki meczu, po złym wybiciu piłki przez obrońce gospodarzy, który zagrał wprost na nogę napastnika Skalnika.

174 zdjęć w gallerii

SSASignature