BANNER gksglinik 2017c

WYJAZDOWE ZWYCIĘSTWO PIŁKARZY GLINIKA W TYMBARKU

W dniu 2 kwietnia rozegrana została 17 kolejka IV ligi małopolskiej. W pierwszym wyjazdowym meczu wiosennej kolejki piłkarze Glinika udali się do Tymbarku, gdzie po efektownym zwycięstwie 0:4  nad miejscowym zespołem zdobyli kolejne cenne 3 punkty.

Panorama_2.JPG

TS TYMBARK - GKS GLINIK GORLICE

1-0 Wilczkiewicz 13 min

2-0 Ogrodnik     35  min

3-0 Jabłczyk       68 min

4-0 Wilczkiewicz 87 min

Skład Glinika :

Przemysław Harwat, Tomasz Rząca ( Rąpała Przemysław 76'), Daniel Ogrodnik, Krystian Baran, Wojciech Laskoś, Piotr Stępkowicz, Majcher Damian ( Wojciech Pawełczak 71 '), Mateusz Jabłczyk, Jakub Dziedzic ( Gomulak Ignacy 86'), Damian Wilczkiewicz.

Rezerwy Glinik:

Ignacy Gomulak, Janik Bartłomiej, Czechowicz Konrad, Karp Tymoteusz, Przemysław Rąpała, Stępień Mariusz, Wojciech Pawełczak, Szary Marcin,

Skład Tymbarku:

Krzysztof Kordeczka, Tomasz Olejarz, Damian Porębski, Mateusz Wojtasiński, Mateusz Lis, Maciej Łysek, Marcin Urbański, Maciej Czyrnek, Kacper Bułat, Mirosław Węgrzynowicz, Patryk Tatara, Marcin Krywoborodenko.

Po  zwycięstwie  w meczu inauguracyjnym z zespołem z Szaflar Glinik wyjeżdżał  na  mecz do Tymbarku  bardzo dobrych nastrojach licząc na kolejną zdobycz punktową.

Gospodarze KS Tymbark po ostatnich przegranych chcieli za wszelką cenę zdobyć punkty na swoim boisku. Jednak im się to nie udało. Od samego początku spotkania stroną dominującą byli goście. Już w 12 minucie po akcji z prawej strony dokładne dośrodkowanie w pole karne  Krystiana Barana przejmuję Damiam  Wilczkiewicz  i strzałem w środek bramki z 14 metrów  daje prowadzenie Glinikowi.
Gospodarze oddali kilka strzałów  w  kierunku bramki Przemysława Harwata  jednak piłka lądowała  albo obok bramki albo wysoko nad poprzeczką.
W 32 minucie  kolejny kontratak gości kończy się  zdobyciem bramki. Ponownie dośrodkowuje Krystian Baran tym razem do  Daniela Ogrodnika  który strzałem z dwunastu metrów tuz przy słupku pokonuje bramkarza.  Przed przerwą w 40 min Jakub
Dziedzic mógł podwyższyć wynik jednak uderzenie za pola karnego wybija bramkarz drużyny z Tymbarku na rzut różny.
Kolejne bramki dla Glinika padają po przerwie , najpierw Krystian Baran uderza na bramkę z 18 metrów, bramkarz wybija piłkę przed siebie a stojący obok bramkarza Mateusz Jabłczyk z 5 metra pakuje piłkę do bramki.
W 86 min Krystian Baran zostaje podcięty w polu karnym  za co sędzia z Krakowa Kamil Sikora dyktuje rzut karny.
 Wykonujący rzut karny Damian Wilczkiewicz zdobywa drugiego swojego  gola w tym meczu  i  ustala wynik jednostronnego meczu.
 Kolejny mecz kolejne zwycięstwo w stosunku 4-0  tak trzymać chłopaki chciało by się powiedzieć jednak pamiętajmy ze teraz przed nami kilka  bardzo trudnych spotkań z zespołami ze ścisłej czołówki tabeli. Już w sobotę o 16 gościmy zespół  SKALNIKA  z Kamionki  Wielkiej zajmujący 5 miejsce w tabeli - mecz ten będzie sprawdzianem dla drużyny na co możemy liczyć w tym sezonie.

Podsumował spotkanie Kierownik Drużyny Andrzej Cetnarowski

W IMIENIU KLUBU ORAZ PIŁKARZY SERDECZNE PODZIEKOWANIA DLA NASZYCH WIERNYCH KIBICÓW ZA WSPANIAŁY DOPING W WYJAZDOWYM MECZU .... JESTEŚCIE ZAWSZE TAM GDZIE NASZ GLINIK GRA !!!!!

146 zdjęć w galerii