tlo 2018 big2

GKS GLINIK 1:1 DĄBROVIA D.TARNOWSKA

Po bezbramkowym remisie w rundzie jesiennej, sobotni mecz zakończył się również podziałem punktów, tym razem z udziałem bramek w siatce. Wynik spotkania otworzyli gospodarze w 27 minucie po akcji z kontry. Wojciech Chorobik podał piłkę do Tomasza Augustyna po czym futbolówka ponownie wróciła do adresata, ten bez zastanowienia podaje z pierwszej przed bramkę do Mateusz Jabłczyk który kończy mocnym strzałem. Osiem minut później po błędzie w obronie piłka trafia do Artura Nowak który w akcji sam na sam z bramkarzem zdobywa bramkę na remis. Wynik pozostał niezmienny do końcowych minut spotkania. Gra na boisk przebiegała nerwowo z dużą ilością ostrych zagrań. Trudno się jednak temu dziwić, oba zespoły bowiem walczą o utrzymanie i każdy cenny punkt. Zawodnicy GKS Glinik Gorlice na boisku przez swoje zaangażowanie pokazują z meczu na mecz że zależy im na utrzymaniu i powalczą o nie do końcowej kolejki zmagań ligowych. Kolejne już w najbliższą niedzielę w Bochni.

.

GKS GLINIK GORLICE 1:1 (1:1) DĄBROVIA DĄBROWA TARNOWSKA

BRAMKI SPOTKANIA:

gool ico

Mateusz Jabłczyk 27' (1:0)

gool icoArtur Nowak 35' (1:1)

SKŁAD GLINIKA:

Przemysław Harwat, Dawid Berkowicz, Daniel Ogrodnik , Tomasz Rząca, Grzegorz Banaszek, Wojciech Chorobik <=> 46’ Jakub Dziedzic, Dawid Serafin, Mateusz Jabłczyk <=> 83’ Wojciech Laskoś, Krystian Baran, Konrad Czechowicz <=> 62’ Ignacy Gumulak, Tomasz Augustyn <=> 70’ Przemysław Rąpała, (R) Tomasz Zapała, (R) Sławomir Ordyna.

Duże podziękowania należą się reporterom i operatorom portalu ABCgorlice.pl którzy mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych nie poddali się i transmitowali do końca sobotnie spotkanie na żywo. Dzięki temu nagraniu istnieje możliwość odtworzenia całego meczu w odnośniku poniżej. Jeszcze raz dziękujemy licząc na kolejne transmisje. Zapraszamy do retransmisji całego spotkania...