BANNER gksglinik 2017c

KONKURS NA STANOWISKO TRENERA GRUP MŁODZIEŻOWYCH

Zarząd Gorlickiego Klubu Sportowego GLINIK Gorlice w związku z rozwojem Akademii Piłkarskiej ogłasza nabór na stanowisko trenera grup młodzieżowych.

konkurs.jpg

1.         Wymagania konieczne związane z wykonywaniem pracy na danym stanowisku:

•   Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie w pełni z praw publicznych

•   Niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe

•  Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na danym stanowisku

•  Minimum średnie wykształcenie

•  Uprawnienia  wymagane   do   pracy  na  stanowisku trenera piłki  nożnej  grup młodzieżowych piłki nożnej określone przepisami PZPN (UEFA C/ UEFA B)

2.         Wymagania dodatkowe:

•   Dobra organizacja czasu pracy

•   Umiejętność skutecznego komunikowania się i współpracy

•   Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu

•   Kreatywność i zaangażowanie

3.         Ponadto dokumenty:

•  CV i list motywacyjny zawierające następujące informacje:

- dane  osobowe: imię   i  nazwisko, rok  i miejsce urodzenia, dokładny adres zamieszkania, kontakt - telefon, adres e-mail

- opis osiągnięć w pracy trenerskiej (zawodnika)

- doświadczenie zawodowe, w tym szczególnie na stanowisku instruktora lub trenera piłki nożnej

- klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych  w ofercie pracy i  CV dla potrzeb  realizacji  procesu  rekrutacji,  zgodnie  z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.u. z 2016 r. poz. 922    z późn.zm.)

4.         Oferujemy:

•  Ciekawą pracę w młodym, rozwijającym się Zespole

•  Możliwość  szkoleń oraz rozwoju zawodowego

•  Wynagrodzenie stałe

•  Niezbędne do pracy narzędzia i sprzęt treningowy

Oferty  należy  składać  na  adres  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.