gksglinik 2021 strona4
ivliga keeza malopolska 2021
 
GKSGlinik normal  LUBAManiowy mini nieciecza2020 normal limanovia normal  BOCHESKIKS mini popradmuszyna normal wierchy rz normal kolejarzstroze normal JarmutaSzczawnica normal tarnovia normal  WARTA mini dunajec zakliczyn normal  okocimskibrzesko normal uniatarnow normal wolania wrz normal radlovia radlow normal solol slopnice normal metal tarnow noral  SKALNIKKamionka mini
 
 
Keeza IV liga 2021/2022, grupa: małopolska (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 8 24 8 0 0 29-3 4 0 0 16-2 4 0 0 13-1
2.  Kolejarz Stróże 8 19 6 1 1 21-9 4 0 1 12-4 2 1 0 9-5
3.  Watra Białka Tatrzańska 8 17 5 2 1 20-13 3 1 1 10-8 2 1 0 10-5
4.  Lubań Maniowy 8 16 5 1 2 17-7 3 0 1 10-3 2 1 1 7-4 3 4 1 1 1 6-3
5.  Glinik Gorlice 8 16 5 1 2 16-8 3 1 0 7-2 2 0 2 9-6 1 3 1 0 0 1-0
6.  Limanovia Limanowa 8 16 5 1 2 23-10 2 1 0 10-2 3 0 2 13-8 1 1 0 1 0 2-2
7.  Okocimski KS Brzesko 8 16 5 1 2 11-8 3 1 1 7-4 2 0 1 4-4 1 0 0 0 1 0-4
8.  Tarnovia Tarnów 8 15 5 0 3 15-12 5 0 0 12-4 0 0 3 3-8
9.  Poprad Muszyna 8 13 4 1 3 13-8 2 1 1 7-3 2 0 2 6-5
10.  Wolania Wola Rzędzińska 8 12 4 0 4 15-18 2 0 1 7-6 2 0 3 8-12
11.  Wierchy Rabka Zdrój 8 10 2 4 2 11-13 1 0 2 3-6 1 4 0 8-7
12.  Jarmuta Szczawnica 8 9 3 0 5 15-21 2 0 4 12-17 1 0 1 3-4
13.  Sokół Słopnice 8 5 1 2 5 6-15 1 2 1 4-5 0 0 4 2-10
14.  Dunajec Zakliczyn 8 5 1 2 5 12-26 1 1 2 7-14 0 1 3 5-12
15.  Skalnik Kamionka Wielka 8 4 1 1 6 8-17 1 1 2 6-7 0 0 4 2-10
 Metal Tarnów 8 4 1 1 6 8-17 0 1 2 4-7 1 0 4 4-10
17.  Bocheński KS 8 3 0 3 5 9-21 0 1 2 3-8 0 2 3 6-13
18.  Radłovia Radłów 8 1 0 1 7 4-27 0 0 3 2-12 0 1 4 2-15

źródło:90minut.pl

RUNDA PIERWSZA SEZONU 2021/22

KData i godzina  dzień               Gospodarze
_WYNIK_  Goście
1 8 SIERPNIA 2021r. godz.18:00
 niedziela  Kolejarz Stróże 
kolejarzstroze mini 1:2
GKS GLINIK  GKS Glinik Gorlice
2 11 SIERPNIA.2021r. godz.18:00
 środa GKS Glinik Gorlice GKS GLINIK 1:1 radlovia radlow mini  Radłovia Radłów
3 15 SIERPNIA.2021r. godz.17:00
  niedziela Dunajec Zakliczyn  dunajec zakliczyn mini 1:5 GKS GLINIK  GKS Glinik Gorlice
4 21 SIERPNIA.2021r. godz.17:00*  sobota GKS Glinik Gorlice
GKS GLINIK 4:1 SKALNIK KAMIONKA  Skalnik Kamionka Wielka
5 25 SIERPNIA 2021r. godz.17:00**
 środa Poprad Muszyna popradmuszyna mini 1:0 
GKS GLINIK  GKS Glinik Gorlice
6 28 SIERPNIA 2021r. godz.16:00***
 sobota GKS Glinik Gorlice GKS GLINIK 1:0 LUBAN MANIOWY  Lubań Maniowy
7 5 WRZEŚNIA 2021r. godz.16:00
 niedziela Wolania Wola Rzędzińska wolania wrz mini 3:2 GKS GLINIK  GKS Glinik Gorlice
8 11 WRZEŚNIA.2021r.. godz.16:00
 sobota  GKS Glinik Gorlice
GKS GLINIK -:- metal tarnow mini Metal Tarnów
9 18 WRZEŚNIA.2021r. godz.16:00
 sobota BKS Bochnia BOCHENSKI -:- GKS GLINIK  GKS Glinik Gorlice
10 25 WRZEŚNIA.2021r. godz.16:00  sobota
GKS Glinik Gorlice  GKS GLINIK -:- wierchy rz mini  Wierchy Rabka Zdrój
11 3 PAŹDZIERNIKA 2021r..godz.11:00
 niedziela Bruk.Bet.Termalica.II.Nieciecza nieciecza2020 mini -:- GKS GLINIK GKS Glinik Gorlice
12 9 PAŹDZIERNIKA.2021r..godz.15:00
 sobota Sokół Słopnice solol slopnice mini -:- GKS GLINIK GKS Glinik Gorlice
13 16 PAŹDZIERNIKA.2021r..godz.15:00
 sobota GKS Glinik Gorlice
GKS GLINIK -:- okocimskibrzesko mini Okocimski KS Brzesko
14 24 PAŹDZIERNIKA.2021r. godz.14:00
 niedziela
Limanovia Limanowa limanovia mini -:- GKS GLINIK  GKS Glinik Gorlice
15 30 PAŹDZIERNIKA.2021r. godz.14:00  sobota GKS Glinik Gorlice GKS GLINIK -:- WARTA Watra.Białka.Tatrzańska
16 6 LISTOPADA 2021r. godz.13:00
 sobota
Tarnovia Tarnów  tarnovia mini -:- GKS GLINIK  GKS Glinik Gorlice
17 11 LISTOPADA 2021r. godz.13:00
 czwartek GKS Glinik Gorlice  GKS GLINIK -:- JarmutaSzczawnica mini  Jarmuta Szczawnica

* - zmiana godziny rozegrania meczu 4 kolejki na 17:00 - pierwotnie godzina 18:00 

** - zmiana godziny rozegrania meczu 5 kolejki na 17:00 - pierwotnie godzina 17:30

*** - zmiana godziny rozegrania meczu 6 kolejki na 16:00 - pierwotnie godzina 17:00

GKS GLINIK