banner 2018
IV liga malopolska 2017
 
GKSGlinik normal  LUBAManiowy mini nieciecza2020 normal limanovia normal  BOCHESKIKS mini popradmuszyna normal sandecjaII 2019 normal wierchy rz normal  BARCICZANKA mini  DRWINIA mini tarnovia normal  WARTA mini orkan s normal okocimskibrzesko normal uniatarnow normal wolania wrz normal rytro normal
 
 
IV liga 2019/2020, grupa: małopolska (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Tarnów 16 36 11 3 2 42-17 5 2 1 16-5 6 1 1 26-12
2.  Wolania Wola Rzędzińska 16 32 10 2 4 35-23 6 2 1 24-11 4 0 3 11-12 1 3 1 0 0 2-1
3.  Poprad Muszyna 16 32 9 5 2 35-17 5 2 1 19-7 4 3 1 16-10 1 0 0 0 1 1-2
4.  Sandecja II Nowy Sącz 16 31 10 1 5 40-16 3 1 3 16-7 7 0 2 24-9
5.  Lubań Maniowy 16 29 9 2 5 30-21 6 1 1 18-12 3 1 4 12-9 2 6 2 0 0 3-0
6.  Limanovia Limanowa 16 29 9 2 5 32-25 4 1 2 13-12 5 1 3 19-13 2 3 1 0 1 3-3
7.  Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 16 29 9 2 5 32-22 7 0 2 19-8 2 2 3 13-14 2 0 0 0 2 2-5
8.  Bocheński KS 16 25 7 4 5 31-27 5 3 1 19-9 2 1 4 12-18
9.  Wierchy Rabka Zdrój 16 24 7 3 6 23-20 3 1 4 12-12 4 2 2 11-8
10.  Glinik Gorlice 16 23 7 2 7 21-20 3 2 2 9-7 4 0 5 12-13
11.  GKS Drwinia 16 20 6 2 8 23-25 4 1 4 18-15 2 1 4 5-10
12.  Tarnovia Tarnów 16 19 6 1 9 25-31 3 0 5 12-17 3 1 4 13-14
13.  Orkan Szczyrzyc 16 14 4 2 10 17-39 3 0 5 10-22 1 2 5 7-17 1 3 1 0 0 3-2
14.  Okocimski KS Brzesko 16 14 4 2 10 13-30 1 1 5 6-11 3 1 5 7-19 1 0 0 0 1 2-3
15.  Poprad Rytro 16 11 3 2 11 14-35 1 1 6 7-21 2 1 5 7-14
16.  Watra Białka Tatrzańska 15 10 3 1 11 17-39 2 0 6 9-21 1 1 5 8-18
17.  Barciczanka Barcice 15 8 2 2 11 13-36 1 1 5 6-13 1 1 6 7-23
Do rozgrywek dokooptowany został Bruk-Bet Termalica II Nieciecza.

źródło:90minut.pl

RUNDA JESIENNA 2019/20

KData i godzinadzieńGospodarze
_WYNIK_  Goście
1 11 SIERPNIA.2019r. godz.16:00
 niedziela  Lubań Maniowy 
LUBAN MANIOWY 4:2 (1:0)
GKS GLINIK  GKS Glinik Gorlice
2 pauza w kolejce
  GKS Glinik Gorlice GKS GLINIK -    
3 18 SIERPNIA.2019r. godz.17:00
 niedziela Watra Białka Tatrzańska WARTA 0:2 (0:1)
GKS GLINIK  GKS Glinik Gorlice
4 24 SIERPNIA 2019r. godz.11:00
 sobota GKS Glinik Gorlice
GKS GLINIK 0:0 okocimskibrzesko mini Okocimski KS Brzesko
5 28 SIERPNIA 2019r. godz.17:00
 środa Poprad Rytro rytro mini 1:3 (1:1) 
GKS GLINIK  GKS Glinik Gorlice
6 31 SIERPNIA 2019r. godz.17:00
 sobota Barciczanka Barcice BARCICZANKA 0:3 (0:2) GKS GLINIK  GKS Glinik Gorlice
7 8 WRZEŚNIA 2019r. godz.16:00
 niedziela GKS Glinik Gorlice GKS GLINIK 4:1 (0:0)
BOCHENSKI  BKS Bochnia
8 15 WRZEŚNIA.2019r.. godz.11:00
 niedziela  Sandecja II Nowy Sącz
sandecjaII 2019 mini 0:1 (0:0) GKS GLINIK GKS Glinik Gorlice
9 18 WRZEŚNIA.2019r. godz.16:00
 środa GKS Glinik Gorlice GKS GLINIK 0:0
orkan s mini  Orkan Szczyrzyc
10 22 WRZEŚNIA 2019r. godz.16:30
 niedziela Limanovia Limanowa limanovia mini 4:0 (1:0) GKS GLINIK  GKS Glinik Gorlice
11 28 WRZEŚNIA 2019r..godz.16:00**
 sobota GKS Glinik Gorlice GKS GLINIK 1:4 (0:2)
uniatarnow mini Unia Tarnów
12 5 PAŹDZIERNIKA.2019r..godz.16:00*
 sobota Tarnovia Tarnów tarnovia mini 1:0 (0:0) GKS GLINIK GKS Glinik Gorlice
13 12 PAŹDZIERNIKA.2019r..godz.15:00
 sobota GKS Glinik Gorlice
GKS GLINIK 1:0 (1:0)  DRWINIA GKS Drwinia
14 19 PAŹDZIERNIKA.2019r. godz.15:00
 sobota Poprad Muszyna popradmuszyna mini 2:1 (2:0) GKS GLINIK  GKS_Glinik_Gorlice
15 26.PAŹDZIERNIKA.2019r. godz.14:00
 sobota GKS_Glinik_Gorlice GKS GLINIK 2:0 (1:0)  nieciecza2020 mini TBB II Nieciecza
16  3 LISTOPADA 2019r. godz.14:00***  niedziela Wierchy Rabka Zdrój  wierchy rz mini 1:0 (0:0) GKS GLINIK  GKS Glinik Gorlice
17  9 LISTOPADA 2019r. godz.13:00  sobota GKS Glinik Gorlice  GKS GLINIK 1:2 (0:0) wolania wrz mini  Wolania Wola Rzędzińska

 *zmiana godziny rozegrania spotkania początkowo godz.13:30

 **mecz bez udziału kibiców gości

 ***zmiana godziny rozegrania spotkania początkowo godz.13:00

bramki zdobyli

 .

.

10 23 22 14 DRĄG Small 19 4 44
D.KMAK
SANTIAGO C.
GUILHERME DS.
S.KOWALCZYK  _D. DRĄG_ T. RZĄCA
K. TARASEK Ł. KRZYSZTOŃ J.HERNANI
8  4  3  1 1 1  1 1 1