banner 2018
IV liga malopolska 2017
 
GKSGlinik normal  LUBAManiowy mini nieciecza2020 normal limanovia normal  BOCHESKIKS mini popradmuszyna normal sandecjaII 2019 normal wierchy rz normal  BARCICZANKA mini  DRWINIA mini tarnovia normal  WARTA mini orkan s normal okocimskibrzesko normal uniatarnow normal wolania wrz normal rytro normal
 
 
IV liga 2019/2020, grupa: małopolska (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Poprad Muszyna 3 7 2 1 0 8-0 2 0 0 8-0 0 1 0 0-0
2.  Sandecja II Nowy Sącz 2 6 2 0 0 4-1 1 0 0 1-0 1 0 0 3-1
3.  Okocimski KS Brzesko 3 6 2 0 1 4-3 1 0 0 2-0 1 0 1 2-3
4.  Limanovia Limanowa 3 6 2 0 1 6-8 1 0 0 3-2 1 0 1 3-6
5.  Unia Tarnów 2 4 1 1 0 5-1 0 1 0 0-0 1 0 0 5-1
6.  Bocheński KS 2 4 1 1 0 4-3 1 0 0 2-1 0 1 0 2-2
7.  Poprad Rytro 2 3 1 0 1 3-4 1 0 0 3-2 0 0 1 0-2 1 3 1 0 0 3-2
8.  Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 2 3 1 0 1 7-4 1 0 0 5-1 0 0 1 2-3
9.  Lubań Maniowy 2 3 1 0 1 5-4 1 0 0 4-2 0 0 1 1-2
10.  Barciczanka Barcice 2 3 1 0 1 2-2 0 0 1 1-2 1 0 0 1-0
11.  Wierchy Rabka Zdrój 3 3 1 0 2 6-7 0 0 2 3-6 1 0 0 3-1
12.  GKS Drwinia 2 3 1 0 1 3-6 0 0 1 1-5 1 0 0 2-1
13.  Watra Białka Tatrzańska 2 3 1 0 1 4-3 1 0 0 2-0 0 0 1 2-3 1 0 0 0 1 2-3
14.  Wolania Wola Rzędzińska 2 1 0 1 1 2-3 0 1 0 2-2 0 0 1 0-1
15.  Glinik Gorlice 1 0 0 0 1 2-4 0 0 0 0-0 0 0 1 2-4
16.  Orkan Szczyrzyc 2 0 0 0 2 2-8 0 0 1 1-3 0 0 1 1-5
17.  Tarnovia Tarnów 3 0 0 0 3 1-7 0 0 2 1-3 0 0 1 0-4
Do rozgrywek dokooptowany został Bruk-Bet Termalica II Nieciecza.

źródło:90minut.pl

RUNDA JESIENNA 2019/20

KData i godzinadzieńGospodarze
_WYNIK_  Goście
1 11 SIERPNIA.2019r. godz.16:00
 niedziela  Lubań Maniowy 
LUBAN MANIOWY 4:2 (1:0)
GKS GLINIK  GKS Glinik Gorlice
2 pauza w kolejce
  GKS Glinik Gorlice GKS GLINIK -    
3 18 SIERPNIA.2019r. godz.17:00
 niedziela Watra Białka Tatrzańska WARTA -:-
GKS GLINIK  GKS Glinik Gorlice
4 24 SIERPNIA 2019r. godz.11:00
 sobota GKS Glinik Gorlice
GKS GLINIK -:- okocimskibrzesko mini Okocimski KS Brzesko
5 28 SIERPNIA 2019r. godz.17:00
 środa Poprad Rytro rytro mini -:- 
GKS GLINIK  GKS Glinik Gorlice
6 31 SIERPNIA 2019r. godz.17:00
 sobota Barciczanka Barcice BARCICZANKA -:- GKS GLINIK  GKS Glinik Gorlice
7 8 WRZEŚNIA 2019r. godz.16:00
 niedziela GKS Glinik Gorlice GKS GLINIK -:-
BOCHENSKI  BKS Bochnia
8 15 WRZEŚNIA.2019r.. godz.11:00
 niedziela  Sandecja II Nowy Sącz
sandecjaII 2019 mini -:- GKS GLINIK GKS Glinik Gorlice
9 18 WRZEŚNIA.2019r. godz.16:00
 środa GKS Glinik Gorlice GKS GLINIK -:-
orkan s mini  Orkan Szczyrzyc
10 22 WRZEŚNIA 2019r. godz.16:00
 niedziela Limanovia Limanowa limanovia mini -:- GKS GLINIK  GKS Glinik Gorlice
11 28 WRZEŚNIA 2019r..godz.16:00
 sobota GKS Glinik Gorlice GKS GLINIK -:-
uniatarnow mini Unia Tarnów
12 5 PAŹDZIERNIKA.2019r..godz.16:00*
 sobota Tarnovia Tarnów tarnovia mini -:- GKS GLINIK GKS Glinik Gorlice
13 12 PAŹDZIERNIKA.2019r..godz.15:00
 sobota GKS Glinik Gorlice
GKS GLINIK -:-  DRWINIA GKS Drwinia
14 19 PAŹDZIERNIKA.2019r. godz.15:00
 sobota Poprad Muszyna popradmuszyna mini -:- GKS GLINIK  GKS_Glinik_Gorlice
15 26.PAŹDZIERNIKA.2019r. godz.14:00
 sobota GKS_Glinik_Gorlice GKS GLINIK -:-  nieciecza2020 mini TBB II Nieciecza
16  3 LISTOPADA 2019r. godz.13:00  niedziela Wierchy Rabka Zdrój  wierchy rz mini -:- GKS GLINIK  GKS Glinik Gorlice
17  9 LISTOPADA 2019r. godz.13:00  sobota GKS Glinik Gorlice  GKS GLINIK -:- wolania wrz mini  Wolania Wola Rzędzińska

 *zmiana godziny rozegrania spotkania początkowo godz.13:30