banner 2018
 
aklasa logo
 
gks glinik II normal sekowaogien normal szymbark normal bieczks normal bobowa normal snietnica normal naftakryg normal brunary normal raclawice normal wojtowa normal usciegorlickie normal moszczenica normal staszkowka normal ropa normal
 
 
Klasa A 2019/2020, grupa: Nowy Sącz-Gorlice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Biecz 13 32 10 2 1 69-19 5 0 1 36-7 5 2 0 33-12
2.  KS Bobowa 13 30 9 3 1 49-18 5 1 0 26-7 4 2 1 23-11
3.  Olimpijczyk Racławice 13 29 9 2 2 36-25 5 2 1 21-15 4 0 1 15-10
4.  LKS Wójtowa 13 25 8 1 4 44-22 6 0 1 30-6 2 1 3 14-16 1 3 1 0 0 4-1
5.  Ogień Sękowa 13 25 8 1 4 36-27 4 1 1 13-8 4 0 3 23-19 1 0 0 0 1 1-4
6.  Nafta Kryg 13 20 6 2 5 30-26 3 2 1 18-9 3 0 4 12-17
7.  Biała Brunary 13 19 5 4 4 32-24 2 1 3 13-14 3 3 1 19-10
8.  Glinik II Gorlice 13 17 5 2 6 36-31 4 1 1 26-14 1 1 5 10-17
9.  LKS Ropa 13 15 4 3 6 22-31 3 2 1 17-13 1 1 5 5-18
10.  Sokół Staszkówka 13 14 4 2 7 20-43 4 0 3 12-15 0 2 4 8-28
11.  Moszczanka Moszczenica 13 12 3 3 7 21-41 2 2 2 12-16 1 1 5 9-25
12.  LKS Szymbark 13 11 3 2 8 13-35 3 0 4 9-20 0 2 4 4-15
13.  LKS II Uście Gorlickie 13 8 2 2 9 14-45 1 2 4 7-18 1 0 5 7-27
14.  Victoria Śnietnica 13 1 0 1 12 18-53 0 1 6 12-26 0 0 6 6-27

źródło:90minut.pl

 

TERMINARZ I WYNIKI

SEZON 2019/20 (JESIEŃ)

KolejkaData i godzinaDzień.
Gospodarze ____WYNIK_ ___ Goście
1 15 SIERPNIA.2019r. godz.11:30
czwartek  LKS Szymbark
szymbark mini 2:1 (1:0)
gks glinik II mini  GKS II Glinik Gorlice
2 17 SIERPNIA.2019r. godz.17:00
sobota GKS II Glinik Gorlice gks glinik II mini 8:2 (1:2) staszkowka mini  LKS.Sokół.Staszkówka
3 25 SIERPNIA.2019r. godz.11:00
niedziela KS Ropai ropa mini 2:0
gks glinik II mini  GKS II Glinik Gorlice
4 1 WRZEŚNIA 2019r. godz.17:00
niedziela GKS II Glinik Gorlice gks glinik II mini 5:2 (4:0) raclawice mini  LKS Racławice
5 8 WRZEŚNIA 2019r. godz.16:00
niedziela LKS Ogień Sękowa ogien sekowa mini 3:2 
gks glinik II mini  GKS II Glinik Gorlice
6 15 WRZEŚNIA 2019r. godz.17:00
niedziela GKS II Glinik Gorlice gks glinik II mini 5:0 (5:0) naftakryg mini  LKS Nafta Kryg
7 22 WRZEŚNIA 2019r. godz.13:00
niedziela Moszczanka.Moszczenica moszczenica mini 1:1 gks glinik II mini   GKS II Glinik Gorlice
8 29 WRZEŚNIA 2019r.  godz.14:00
niedziela LKS Biała Brunary brunary mini 3:2 gks glinik II mini  GKS II Glinik Gorlice
9 PAŹDZIERNIKA 2019r. godz.16:00
niedziela GKS II Glinik Gorlice gks glinik II mini 1:4
bobowa mini   KS Bobowa
10 13_PAŹDZIERNIKA.2019r. godz.15:00
niedziela KS Podhalanin Biecz
bieczks mini 5:2 gks glinik II mini   GKS II Glinik  Gorlice
11 20_PAŹDZIERNIKA.2019r._godz.15:00
niedziela GKS II Glinik  Gorlice  gks glinik II mini 3:3 wojtowa mini  LKS Wójtowa
12 27_PAŹDZIERNIKA.2019r. godz.11:00
niedziela LKS Victoria Śnietnica snietnica mini 1:2 gks glinik II mini  GKS.II.Glinik  Gorlice
13 2 LISTOPADA.2019r. godz.14:00
sobota GKS II Glinik  Gorlice  gks glinik II mini 4:3 (1:3) usciegorlickie mini  LKS.Uście.Gorlickie.II