tlo 2018 big3
 
aklasa logo
 
gks glinik II normal sekowaogien normal wichermogilno normal bieczks normal bobowa normal zagorzany normal naftakryg normal brunary normal kobylanka normal wojtowa normal usciegorlickie normal moszczenica normal staszkowka normal ropa normal
 
 
Klasa A 2018/2019, grupa: Nowy Sącz-Gorlice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Kobylanka 1 3 1 0 0 7-0 0 0 0 0-0 1 0 0 7-0
2.  Biała Brunary 1 3 1 0 0 4-0 1 0 0 4-0 0 0 0 0-0
3.  KS Bobowa 1 3 1 0 0 4-1 1 0 0 4-1 0 0 0 0-0
4.  LKS Uście Gorlickie 1 3 1 0 0 3-0 0 0 0 0-0 1 0 0 3-0
5.  Ogień Sękowa 1 3 1 0 0 3-2 1 0 0 3-2 0 0 0 0-0
6.  Wicher Mogilno 1 3 1 0 0 1-0 1 0 0 1-0 0 0 0 0-0
7.  LKS Ropa 1 1 0 1 0 5-5 0 0 0 0-0 0 1 0 5-5 1 1 0 1 0 5-5
8.  Glinik II Gorlice 1 1 0 1 0 5-5 0 1 0 5-5 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 5-5
9.  Sokół Staszkówka 1 0 0 0 1 2-3 0 0 0 0-0 0 0 1 2-3
10.  Moszczanka Moszczenica 1 0 0 0 1 0-1 0 0 0 0-0 0 0 1 0-1
11.  LKS Wójtowa 1 0 0 0 1 1-4 0 0 0 0-0 0 0 1 1-4
12.  KS Biecz 1 0 0 0 1 0-3 0 0 1 0-3 0 0 0 0-0
13.  Nafta Kryg 1 0 0 0 1 0-4 0 0 0 0-0 0 0 1 0-4
14.  LKS Zagórzany 1 0 0 0 1 0-7 0 0 1 0-7 0 0 0 0-0

źródło:90minut.pl

 

TERMINARZ I WYNIKI

SEZON 2018/19 (JESIEŃ)

KolejkaData i godzinaDzień.tygodnia
Gospodarze ___WYNIK ___ Goście
1 12 SIERPNIA.2018r. godz.11:00
NIEDZIELA  GKS II Glinik Gorlice
gks glinik II mini 5:5.(2:1)
ropa mini  LKS Ropa 
2 18 SIERPNIA.2018r. godz 16:00.16:00  
SOBOTA GKS II Glinik Gorlice gks glinik II mini -:-.(-:-) sekowaogien mini  Ogień Sękowa
3 26 SIERPNIA.2018r. godz.17:00
NIEDZIELA Wicher Mogilnoi wichermogilno mini -:-.(-:-)
gks glinik II mini  GKS II Glinik Gorlice
4 2 WRZEŚNIA 2018r. godz.17:00
NIEDZIELA GKS.II.Glinik.Gorlice gks glinik II mini -:-.(-:-) bieczks mini  KS Podhalanin Biecz
5 9 WRZEŚNIA 2018r. godz.17:00 
NIEDZIELA LKS Bobowa bobowa mini -:-.(-:-)
gks glinik II mini   GKS II Glinik Gorlice
6 16 WRZEŚNIA 2018r. godz.17:00 
NIEDZIELA GKS II Glinik Gorlice gks glinik II mini -:-.(-:-) zagorzany mini  LKS Zagórzany
7 23 WRZEŚNIA 2018r. godz.11:30 
NIEDZIELA Nafta Kryg naftakryg mini -:-.(-:-)  gks glinik II mini   GKS II Glinik Gorlice
8 30 WRZEŚNIA 2018r. godz.14:00 
NIEDZIELA   GKS II Glinik Gorlice gks glinik II mini -:-.(-:-) brunary mini  Biała Brunary
9 PAŹDZIERNIKA 2018r. godz.16:00 
SOBOTA  LKS Kobylanka kobylanka mini -:-.(-:-)
gks glinik II mini   GKS II Glinik Gorlice
10 14_PAŹDZIERNIKA.2018r._godz.14:00 
NIEDZIELA GKS II Glinik Gorlice gks glinik II mini -:-.(-:-) wojtowa mini   LKS Wójtowa
11 21_PAŹDZIERNIKA.2018r._godz.11:00  NIEDZIELA LKS Uście Gorlickie  usciegorlickie mini -:-.(-:-) gks glinik II mini  GKS II Glinik Gorlice
12 27_PAŹDZIERNIKA.2018r._godz.15:00
SOBOTA _GKS.II.Glinik_Gorlice gks glinik II mini -:-.(-:-) moszczenica mini  Moszczanka.Moszczenica
13 3 LISTOPADA.2018r._godz.16:00
SOBOTA Sokół Staszkówka  staszkowka mini -:-.(-:-) gks glinik II mini  GKS II Glinik Gorlice