gksglinik 2021 strona4

Oferta współpracy

GKS logoSzanowni Państwo! Gorlicki Klub Sportowy „GLINIK” Gorlice jest jednym z najbardziej utytułowanych i zasłużonych klubów sportowych w regionie. Początek Klubu sięga 1921 roku, przez te lata wielokrotnie dawał on powody do dumy kibicom piłkarskim z regionu gorlickiego i regionów ościennych.

Na chwilę obecną głównym Sponsorem Klubu jest Miasto Gorlice, niemniej jednak sytuacja ekonomiczna zmusza nas do stałego poszukiwania nowych źródeł finansowania. Jest to niezbędne do dalszego funkcjonowania naszego Stowarzyszenia oraz realizacji jego głównego celu statutowego, jakim jest rozwój i promocja sportu w naszym mieście.   

Jednym z założeń naszego klubu jest organizacja i szkolenie grup juniorskich według zasady „wychowujemy przez sport”. Na obecną chwilę w naszym Klubie szkoli się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów ponad 280 dzieci skupionych w 8 rocznikach. Dodatkowo w 2014r. została powołana Sekcja Żeńska która od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem i liczyła 50 dziewcząt.

Kolejnym ważnym założeniem, oprócz propagowania zdrowego trybu życia, jest reklama miasta, oraz firm wspierających, - poprzez sport w głównej mierze przez występy drużyny seniorów w IV lidze małopolskiej, jak również przez pozostałe drużyny młodzieżowe występujące w elitarnych ligach, oraz  biorących udział w turniejach w kraju i za granicą. Naszą ambicją jest kontynuacja naszych założeń statutowych, zasługują na to nasze Miasto oraz Kibice, a zarazem tradycja piłki nożnej w Gorlicach.

Możliwości sportowe Klubu są zapewne dużo większe, ponieważ posiadamy obiekt mogący służyć w wyższej klasie rozgrywkowej (boisko z widownią 1500 miejsc w tym 576 krzesełek pod zadaszeniem, 2 boiska treningowe, a w obrębie obiektu, hotel, hala sportowa, 2 baseny  w tym jeden kryty). Dodatkowo w 2014r. walczymy o pozyskanie środków na ich modernizację zgłaszając 2 projekty w drugiej edycji "Budżetu Obywatelskiego" Miasta Gorlice.

Żywimy nadzieję, że niniejsza oferta sponsorska którą państwu przedstawiamy, znajdzie uznanie w Państwa oczach oraz miejsce wśród celów marketingowych Państwa Firmy, a ewentualna współpraca przyniesie wymierne korzyści zarówno Państwu, jak i sportowi Gorlickiemu. Z  poważaniem Zarząd –  GKS Glinik Gorlice oraz całe grono Kibiców.

DOŁĄCZENIE DO GRONA SPONSORÓW STRATEGICZNYCH

Serdecznie zapraszamy wszystkich Sponsorów do nawiązania współpracy na podstawie Umowy Sponsorskiej. Klub zobowiązuje się do przeprowadzania działań reklamowych i promocyjnych na rzecz Sponsora na zasadach określonych w Umowie Sponsorskiej. Przedmiotem działań na czas obowiązywania Umowy Sponsorskiej może być umieszczenie logo firmy na strojach piłkarskich Zawodników oraz na Stadionie OSiR im.Maksymiliana Kumorkiewicza. Gwarantujemy zamieszczanie logo firmy na plakatach, folderach, ulotkach klubowych oraz stronie internetowej. Sponsor otrzymuje upoważnienie na darmowe weście na wszystkie mecze rozgrywane na Stadionie OSiR im.Maksymiliana Kumorkiewicza a także reklamę przed i w przerwie meczu przedstawiane przez spikera spotkania.
Obecnie klub przechodzi przez ogromny kryzys finansowy. Tylko wparcie Sponsorów pozwoli na to aby Klub kontynuował swą wspaniałą historię i aby mógł przekazywać ją najmłodszym.

Prosimy o kontakt:

- telefoniczny, pod numerami telefonów: 18 353 59 09 lub 883 162 804

- elektroniczny pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- osobiście w siedzibie Klubu mieszczącego sie przy ul.Sienkiewicza 15 w Gorlicach.

Gorąco zachęcamy do nawiązania współpracy.

DOŁĄCZENIE DO KLUBU100

Głównym celem programu jest wsparcie finansowe Klubu przez Sponsorów wpłacających stałe, niewielkie, miesięczne kwoty. Aby dołączyć do Klubu100 wystarczy wypełnić deklarację członkowską (dostępną tutaj...) i dostarczyć ją do siedziby Klubu mieszczącej się przy ul.Sienkiewicza 15 w Gorlicach. Dążymy do tego aby Klub w efekcie liczył 100 członków.

Więcej informacji klubie100...

PRZEKAZANIE 1% PODATKU

Od 2009 roku w łatwy sposób można przekazać 1% swojego podatku w corocznej deklaracji podatkowej wpisując w rubrykę corocznego zeznania podatkowego nasz nr KRS: 0000122069.

Więcej informacji o przekazaniu 1% podatku...

PRZELEW BANKOWY

Wystarczy nawet symboliczna wpłata na konto naszego klubu. Nie liczy się kwota, liczy się fakt, że popierasz naszą inicjatywę. Oto dane do wpłaty:

DANE ADRESOWE:
GKS GLINIK GORLICE
UL. SIENKIEWICZA 15
38-300 GORLICE
NUMER KONTA BANKOWEGO KLUBU:
65 1600 1462 0008 5146 9365 6001

POMOC RZECZOWA

W tej formie możesz przeznaczyć wszelkie rzeczy które mogą okazać się przydatne naszemu klubowi. Mogą to być np. przedmioty które klub wykorzysta do prowadzenia zajęć min. piłki, stroje piłkarskie, woda mineralna itp. Jeżeli chcesz nam pomóc w ten sposób skontaktuj się z nami telefonicznie 883 162 804, elektronicznie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w siedzibie Klubu.